top of page

BAŞKAN BEŞİKÇİOĞLU, PARK VE YEŞİL ALANLARDAKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Haber Tarihi

2024-06-27

BAŞKAN BEŞİKÇİOĞLU, PARK VE YEŞİL ALANLARDAKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ


Etimesgut Belediyesi Başkanımız Sn.Erdal Beşikçioğlu, Başkan yardımcımız Sn. Mutlu Kerimoğlu, Fen İşleri Müdürümüz ve Park ve Bahçeler Müdürümüz ile birlikte Eryaman Toplu Yapı Yönetimi ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından Eryaman bölgesindeki park ve bahçelerde incelemelerde bulundu.


Ankara’nın en yoğun nüfusuna sahip ilçelerinden biri olan ve yaklaşık 620 bin kişiye hizmet veren Etimesgut Belediyesi, ilçenin dört bir yanında bulunan belediye tesisleriyle ilçe halkına hizmet sunarak bu hizmetlerin kalitesini daha da artırmak ve geliştirmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.


Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne bağlı yerleri gezerek belediye çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Beşikçioğlu,” Parklarımızdaki temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledik. Aynı zamanda yine yollarımızın bakım onarımıyla alakalı sahadaki çalışmaları takip ediyoruz. Çalışmaları yerinde incelemenin oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple; halkımızdan gelen her talebi dikkate alarak, birim müdürlerimiz ile birlikte gerekli istişareleri yapıyor ve yapılan çalışmaları sahada inceliyoruz ” dedi.

Etimesgut Belediyesi, park bahçeler

bottom of page